Newsme - Twoja dieta niskoinformacyjna

Czym jest

newspack newsme.pl?

Na pierwszy rzut oka przypomina zwykły newsletter.

Bo też wpada na maila. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Bo jego zadaniem jest zadbanie o właściwie zbilansowaną dietę dla Twojej głowy. Mówiąc wprost: dzięki newspackowi newsme.pl będziesz wiedziała, co dzieje się wokół, bez konieczności przedzierania się przez portale newsowe. Będziesz na bieżąco, ale bez uczucia przebodźcowania, bez zbędnych napięć, bez niepotrzebnej dramy.

Pytasz, jak to możliwe? Już odpowiadamy. W newspacku wszystko podporządkowane jest nadrzędnemu celowi – higienie informacyjnej. Od układu graficznego, przez sposób podawania newsów (zawsze jest ich 5), aż po brak reklam, zdjęć czy innych ”rozpraszaczy”. Sposób dostarczania newspacka też jest dobrze przemyślany. Bo to nie Ty masz wyszukiwać informacje. To one, o stałej porze, zawsze do porannej kawy, czekają na Ciebie na Twoim mailu. Żebyś wiedziała!

Czego nie znajdziesz w newspacku?

  • treści, które zostały przygotowane tak, by wywoływać w Tobie skrajne emocje
  • zdjęć, które pozostawiają Cię w rozdygocie
  • clickbaitowych tytułów, które są mylące, a klikanie w nie marnuje Twój czas
  • reklam

Co znajdziesz w newspacku?

  • 5 newsów. Wpadną na maila w każdy dzień roboczy. Do porannej kawy, jak znalazł. Opisują rzeczywistość wokół Ciebie. Bez ocen, bez ozdobników, bez niepotrzebnego grania na emocjach.
  • 5 komentarzy. Które czasami pokazują szerszy kontekst newsa, a czasami… Zresztą sama sprawdź.